دستگاه سنگ بری ونک مهندس جعفری

ارسال دستگاه سنگ بری ٢ متری به تهران ( ونک )

 

پروژه مهندس جعفری

 

پست اینستاگرام این مطلب را هم میتوانید اینجا ببینید

 

 

 

 

 

 

دستگاه سنگبری سرامیک بر پرتابل:

دستگاه های سرامیک بر عمدتا در طول برش های 1.5 متر به پایین و برای سرامیک های اسلب 2 متری استفاده میشوند و همانند دستگاه های سنگبری هستند با این تفاوت که برای برش سرامیک باید از صفحه برش های باکیفیت (غیر چینی) استفاده شود تا عمر طولانی تری داشته باشند.

دستگاه های برش سنگ و سرامیک پرتابل در طول برش های مختلف عرضه میشوند که عبارتند از 65 سانت برش – 85 سانت برش – 100 سانت برش – 125 سانت برش – 150 سانت برش – 180 سانت برش – 200 برش – 260 برش که همه ی اندازه ها بر حسب برش مفید میباشد.

البته لازم به ذکر است که دستگاه هایی که طول برش کمتر از 150 سانت دارند به صورت شفت های کروم استیل ساخته میشوند که از نظر قیمتی مقرون به صرفه تر هست و دستگاه های 150 سانت تا 260 سانت به صورت لینیرگاید هستند که عبارت لینیرگاید به معنی وجود ریل و بلبرینگ هایی با دقت بالا و عمر طولانی و همچنین دقت برش در طول های بیشتر (که شفت های کروم استیل خمش در انها ایجاد میشود) را دارند.

موتور دستگاه های پرتابل عمدتا 3 اسب بخار معادل 2200 وات میباشند که سرعت گردشی معادل 2800 دور را برای برش سنگ یا سرامیک فراهم میکنند و این موتور ها بدلیل نزدیکی به صفحه برش و پاشش آب به سطح موتور ضد آب طراحی میشوند تا طول عمر طولانی تری را فراهم کنند.

در هنگام خرید دستگاه سنگبری پرتابل به طول شفت موتور دقت کنید زیرا اگر شفت موتور کوتاه باشد امکان استفاده از صفحه های ابزار زنی را ندارید.

موتور دستگاه های سنگبری پرتابل بصورت تک فاز و سه فاز بسته به درخواست مشتری قابل انتخاب هست.

 

ادامه پست کلیک کنید

دستگاه سنگ بری ونک مهندس جعفری
نمایندگی ها

دفاتر فروش سایر استان ها

برای بازدید صفحه های اینستاگرام هر شهر کلیک کنید

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

X